Wichura pdf chomikuj

Wichura pdf chomikuj

Oto długo oczekiwana kontynuacja Shadow Horse. Z zadziorną bohaterką, odrobiną romansu, mnóstwem tajemnic i stodołą zwierząt, które tylko czekają na miłość, ta tajemnicza powieść dla młodych dorosłych koni będzie miała młode dziewczyny galopujące do księgarni po swój egzemplarz.

Kiedy trzynastoletnia Jas Schuler znalazła swoją ukochaną klacz Whirlwind martwą w kłódce, pomyślała, że ​​pęknie jej serce. Ale teraz Jas zna prawdę: Whirlwind żyje! Bogaty hodowca koni Hugh Robicheaux sfałszował śmierć klaczy, zebrał pieniądze z ubezpieczenia, a następnie sprzedał ją niczego nie podejrzewającemu kupcowi. Jego zbrodnia też ujdzie na sucho – chyba że ktoś znajdzie Whirlwind. I to jest dokładnie to, co planuje zrobić Jas.

Ale polowanie na Whirlwind jest niebezpieczne. Hugh zagroził, że zniszczy wszystko, co jest drogie Jas, jeśli nie przerwie poszukiwań. Walcząc z pragnieniem znalezienia Whirlwind bez narażania ludzi, których kocha, Jas musi zadać sobie pytanie: czy powinna tyle ryzykować dla konia, którego być może nigdy nie znajdzie? Ta szczera powieść YA autorstwa wysoko cenionego autora jeździeckiego sprawi, że młodzi czytelnicy będą chcieli więcej.

Wichura pdf chomikuj

Wichura pdf chomikuj

Książka Wichura chomikuj była napisana przez Alison Hart. Wichura pdf jest książką z kategorii literatura piękna.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy