Programowanie w języku C. FAQ chomikuj pdf

Programowanie w języku C. FAQ chomikuj pdf

Przysłowie “kto pyta, nie błądzi” nie zawiera całej prawdy. Nie wystarczy pytać, trzeba jeszcze znajdować odpowiedzi. Książka “Programowanie w języku C. FAQ” to zbiór kilkuset odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania na temat tego języka programowania. Z pewnością część z przedstawionych tu pytań już pojawiła się w Twojej praktyce programistycznej (pamiętasz, ile czasu straciłeś poszukując odpowiedzi?). Inne problemy dopiero się pojawią i jeśli na Twojej półce będzie ta książka, szybko znajdziesz w niej zwięzłe, ale wyczerpujące rozwiązanie często wzbogacone przykładem kodu źródłowego.

Chociaż książka żadną miarą nie powinna być traktowana jako podręcznik, z którego można nauczyć się programowania w C, z pewnością przyda się każdej osobie używającej tego języka w codziennej praktyce. Autor porusza wiele przydatnych zagadnień obejmujących szeroki zestaw tematów.

Omówiono między innymi:

Deklaracje
Struktury i unie
Puste wskaźniki
Wyrażenia
Makroprocesor
Alokację pamięci
Różnice między standardami C
Standardową bibliotekę wejścia-wyjścia
Kwestie związane z systemami operacyjnymi

Programowanie w języku C. FAQ chomikuj pdf

Programowanie w języku C. FAQ chomikuj pdf

Książka Programowanie w języku C. FAQ chomikuj była napisana przez Summit Steve. Programowanie w języku C. FAQ czytaj online jest książką z gatunku informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2022 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy