Polka przy garach czyli jak gotować i nie zwariować pdf chomikuj

Polka przy garach czyli jak gotować i nie zwariować pdf chomikuj

“Polka przy garach” to 110 łatwych przepisów w dziewięciu kategoriach, podzielonych na dwie główne części: dni robocze i weekendy. To scenariusz, napisany przez życie, podział, jaki narzuciła mi rola pracującej mamy, której zależy jej na mądrej diecie całej rodziny. Mamy, która lubi gotować, ale w pełne pośpiechu poranki i zabiegane popołudnia robi to znacznie inaczej niż w soboty i niedziele. „Polka przy garach” to skarbnica pomysłów na sprytne gotowanie – proste i pyszne dania jednogarnkowe, sycące sałatki do pracy, błyskawiczne, zdrowe śniadania i cały repertuar ratunkowych przepisów na obiady w 15 minut. Do tego szczypta weekendowej rozpusty – śniadań stworzonych do nieśpiesznych celebracji, obiadów na cztery palniki, przepysznych, lecz prostych pomysłów na ciasta, desery czy wytrawne przekąski dla gości. Wyjątkowe ilustracje, wysmakowane kolory, staranne zdjęcia i dopracowana w każdym calu grafika sprawiają, że korzystanie z tych przepisów jest przyjemnością!

“Polka przy garach. 40 przepisów na jesień” to utrzymany w tej samej, wyjątkowej estetyce, starannie zaprojektowany e-book z czterdziestoma pomysłami na jesienne pyszności. Publikowane na przestrzeni lat na blogu, zebrane w wysmakowaną całość, przepisy na rozgrzewające zupy, obiady i sałatki z sezonowych warzyw, korzenne wypieki czy przekąski. Pomysły na dynie, bakłażany, grzyby, figi i gruszki – wszystko, co najpyszniejsze w jesieni!

Polka przy garach czyli jak gotować i nie zwariować pdf chomikuj

Polka przy garach czyli jak gotować i nie zwariować pdf chomikuj

Książka Polka przy garach czyli jak gotować i nie zwariować czytaj online została napisana przez przez Agnieszka Burska-Wojtkuńska. Polka przy garach czyli jak gotować i nie zwariować czytaj online jest książką z gatunku kulinaria, przepisy kulinarne.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy