Po prostu Nero 6 pdf chomikuj

Po prostu Nero 6 pdf chomikuj

Kupując książkę otrzymasz w salonach Vobis Computer 3% zniżki na zakup pakietu Nero 6. By ją otrzymać pokaż sprzedawcy egzemplarz książki.

Poznaj potężne możliwości pakietu Nero 6

Nero Burning ROM — produkt niemieckiej firmy Ahead, w ciągu ostatnich lat przekształcił się z prostej aplikacji do nagrywania płyt CD w potężny kombajn, za pomocą którego można już nie tylko zapisywać dane na płytach, ale także tworzyć płyty VideoCD i DVD, miksować dźwięk i testować sprzęt, na jakim program został uruchomiony. Dzięki tym zmianom znacznie wzrosła funkcjonalność całego pakietu. Niestety — ogrom dostępnych opcji i narzędzi może przytłoczyć użytkownika, szczególnie początkującego. Efektywne i sprawne korzystanie z możliwości oferowanych przez najnowszą wersję Nero wymaga pewnej wiedzy na ich temat.

Książka “Po prostu Nero 6” to kompletny przewodnik po najnowszej wersji tej aplikacji. Przedstawia wszystkie jej moduły i ich możliwości. Każda z czynności przedstawiona jest za pomocą punktów, opatrzonych ilustracjami, co znacznie ułatwia jej zrozumienie i wykonanie. Książka może pełnić rolę zarówno podręcznika, jak i zbioru porad dotyczących realizowania za pomocą Nero różnych zadań.

Składniki pakietu Nero 6
Instalacja Nero 6
Nero Start Smart — konfiguracja pakietu
Nagrywanie płyt CD za pomocą Nero Express
Zapis danych na płytach za pomocą Nero Burning ROM
Przygotowywanie płyt w różnych formatach
Tworzenie płyt VideoCD
Nero Vision Express — tworzenie płyt DVD i albumów ze zdjęciami
Zapis kopii zapasowych za pomocą Nero BackItUp
Kopiowanie płyt DVD
Projektowanie okładek na płyty za pomocą Nero Cover Designer
Testowanie systemu
Zapis pakietowy
Edycja plików dźwiękowych

Po prostu Nero 6 pdf chomikuj

Po prostu Nero 6 pdf chomikuj

Książka Po prostu Nero 6 czytaj online została napisana przez przez Bartosz Danowski. Po prostu Nero 6 czytaj online jest pozycją z gatunku informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy