Ogarnij miasto. Grudziądz pdf chomikuj

Ogarnij miasto. Grudziądz pdf chomikuj

Grudziądz znalazł się w gronie miast, na temat których powstał subiektywny przewodnik turystyczny.Seria przewodników „Ogarnij Miasto” prezentuje to, co w odczuciu autorów jest w danym mieście najlepsze. Do tej pory ukazały się publikacje o Warszawie, Wrocławiu i Trójmieście i Lublinie. W przygotowaniu jest Łódź.

Przewodnik został przygotowany przez pasjonatów miast i aktywnego stylu życia dla tych, którzy chcą zajrzeć w ciekawe zakamarki. Zespół Ogarnij Miasto, to ludzie którzy widzą miasto inaczej: atrakcyjnie, ciekawie, w innej perspektywie, odkrywają polskie miasta
na nowo. To zespół z wieloletnim doświadczeniem i nagrodami, podróżnicy i aktywiści miejscy. Kochają miasta i kochają swoją pracę, a dzięki temu tworzą niepowtarzalną serię przewodników „Ogarnij Miasto”.

Grudziądz odkrywały autorki publikacji Magdalena Kalisz i Dorota Szopowska, które opisały architekturę, street art, galerie, muzea, pracownie artystyczne, autorskie sklepy, restauracje, kluby, kawiarnie i miejsca rekreacji. Wszystkie punkty prezentowane w przewodniku posiadają krótki, dwujęzyczny opis oraz niebanalną fotografię i dedykowaną grafikę.

Ogarnij miasto. Grudziądz pdf chomikuj

Ogarnij miasto. Grudziądz pdf chomikuj

Książka Ogarnij miasto. Grudziądz czytaj online została napisana przez przez praca zbiorowa. Ogarnij miasto. Grudziądz chomikuj jest pozycją z kategorii turystyka, mapy, atlasy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy