Nietypowe przypadki Public Relations pdf chomikuj

Nietypowe przypadki Public Relations pdf chomikuj

Specjalista od PR nigdy nie może być pewnym tego, co będzie robił jutro. Niespodziewane wydarzenia, nieoczekiwane reakcje mediów – to wszystko nakazuje mu reagowanie w sposób niestandardowy i nieszablonowy. Sprawdzone zasady i techniki public relations, nawet stosowane w perfekcyjny sposób, po pewnym czasie przestają przynosić rezultaty. To, co wczoraj było świetną metodą zwrócenia uwagi mediów na działalność firmy, dziś może wydać się starą, ograną sztuczką, która nie wzbudzi zainteresowania.

Jeśli znasz już reguły rządzące pracą specjalisty od PR, przyszedł czas, byś nauczył się je łamać. W książce “Nietypowe przypadki PR” autorzy zebrali najciekawsze, najbardziej oryginalne kampanie i koncepcje public relations, z jakimi spotkali się w swojej pracy doradców i trenerów. Znajdziesz w niej szczegółowe opisy i wiele praktycznych uwag, które z pewnością wykorzystasz w swojej pracy.

Autorzy tej książki to doświadczeni specjaliści public relations, od kilku lat zajmujący się kreowaniem wizerunku polskich i zagranicznych przedsiębiorstw, menedżerów i polityków. Skorzystaj z ich doświadczenia!

Nietypowe przypadki Public Relations pdf chomikuj

Nietypowe przypadki Public Relations pdf chomikuj

Książka Nietypowe przypadki Public Relations pdf została napisana przez przez Krzyżowska Oksana. Nietypowe przypadki Public Relations chomikuj jest książką z kategorii informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy