KPA. Komentarz do zmian pdf chomikuj

KPA. Komentarz do zmian pdf chomikuj

Najistotniejsze KPA. Komentarz do zmian jest praktycznym przewodnikiem po znowelizowanym Kodeksie postępowania administracyjnego. W przystępny sposób przed
z tych zmian to nowe instytucje:
mediacja,
milczące załatwienie sprawy,
administracyjne postępowanie uproszczone,
stawia wchodzące w życie 1 czerwca 2017 r. rewolucyjne zmiany wprowadzone do procedury administracyjnej przez ustawę z 7 kwietnia 2017 r.
europejska współpraca administracyjna,
ogólne zasady nakładania i wymierzania administracyjnych kar pieniężnych oraz udzielania ulg w jej wykonaniu.
W książce omówiono praktyczne skutki nowych regulacji i przede wszystkim wskazano, na czym polegają różnice między dotychczasowym a nowym stanem prawnym.
Autor przedstawia także dotychczasowe orzecznictwo sądów dotyczące omawianych regulacji i wskazuje, w jakim zakresie pozostaje ono aktualne po 1 czerwca 2017 r.

Autor
Dr Maciej J. Nowak radca prawny, kierownik Pracowni Ekonomiki Przestrzennej Katedry Prawa i Gospodarki Nieruchomościami na Zachodniopomorskim Uniwersytecie Technologicznym w Szczecinie, członek Komitetu Przestrzennego Zagospodarowania Kraju PAN. Jest autorem książek, artykułów, analiz, szkoleń i opinii prawnych z zakresu planowania i zagospodarowania przestrzennego. Ma doświadczenie w obsłudze prawnej zarówno przedsiębiorców, jak i gmin, powiatów, województw oraz organów administracji centralnej.

KPA. Komentarz do zmian pdf chomikuj

KPA. Komentarz do zmian pdf chomikuj

Książka KPA. Komentarz do zmian pdf została napisana przez przez Maciej Nowak. KPA. Komentarz do zmian pdf jest książką z kategorii poradniki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy