INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki chomikuj pdf

INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki chomikuj pdf

Komputerowe wspomaganie projektowania to dziś standard. Na rynku dostępnych jest wiele aplikacji CAD, jednak w większości przypadków ich cena zdecydowanie przekracza budżet samodzielnego projektanta lub firmy rozpoczynającej działalność. Jednym z wyjątków od tej reguły jest IntelliCAD firmy INTERsoft — doskonała aplikacja, niemal w pełni zgodna z AutoCAD-em zarówno pod względem sposobu obsługi, jak i formatu zapisu plików. Ta ostatnia cecha — możliwość korzystania z plików DWG — jest szczególnie istotna w branży projektowej, gdzie AutoCAD jest standardem.

“INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki” to książka przeznaczona dla początkujących użytkowników tej aplikacji. Przedstawia wszystkie informacje niezbędne do rozpoczęcia pracy z IntelliCAD-em i stworzenia pierwszych rysunków. Czytając ją, nauczysz się korzystać z narzędzi i pomocy rysunkowych, modyfikować format linii i wypełnień, wymiarować rysunek i drukować go.

Podstawowe obiekty
Sposoby wyświetlania rysunku
Modyfikowanie obiektów
Siatka i skok
Kreskowanie obiektów
Dodawanie napisów
Wymiarowanie
Korzystanie z warstw
Drukowanie

Przekonaj się, jak proste może być projektowanie z zastosowaniem programu IntelliCAD.

INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki chomikuj pdf

INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki chomikuj pdf

Książka INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki pdf była napisana przez Andrzej Pikoń. INTERsoft IntelliCAD 5.0 PL. Pierwsze kroki chomikuj jest pozycją z kategorii informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy