Head First. Fizyka. Edycja polska chomikuj pdf

Head First. Fizyka. Edycja polska chomikuj pdf

Naucz się myśleć jak fizyk – obserwuj, eksperymentuj, rozwiązuj zadania!

Jeśli przeraża Cię myśl o kolejnej klasówce z fizyki, chciałbyś zrozumieć, jak funkcjonuje otaczający Cię świat, albo lubisz poznawać nowe rzeczy – ta niezwykła książka jest właśnie dla Ciebie. Masz przed sobą nowoczesny podręcznik, skonstruowany według najnowszych metod z zakresu teorii nauczania. Dzięki niemu nie tylko zrozumiesz prawa fizyki, ale również polubisz rozwiązywanie zadań z tej dziedziny. Oto książka, z którą fizyka stanie się Twoim ulubionym przedmiotem.

Książka “Head First. Fizyka. Edycja polska” stanowi kompletny podręcznik do mechaniki i podstawowych zastosowań fizyki. Dzięki niej opanujesz zapis liczb w notacji naukowej, poznasz jednostki układu SI, dowiesz się, jak pracować z wektorami, zrozumiesz zasady dynamiki Newtona i prawa rządzące ruchem po okręgu oraz prostym ruchem harmonicznym. Krótko mówiąc, z pomocą tego podręcznika nauczysz się utożsamiać wiedzę fizyczną ze zjawiskami, które obserwujesz codziennie wokół siebie, a także wykształcisz w sobie umiejętność rozwiązywania rozmaitych problemów fizycznych.

Wykresy, równania i wektory
Równania ruchu
II i III zasada dynamiki Newtona
Zasada zachowania energii
Ruch obrotowy i ruch po okręgu
Potencjał grawitacyjny
Funkcje sinus i cosinus
Prosty ruch harmoniczny

Z tym podręcznikiem fizyka stanie się prosta i fascynująca!

Head First. Fizyka. Edycja polska chomikuj pdf

Head First. Fizyka. Edycja polska chomikuj pdf

Książka Head First. Fizyka. Edycja polska chomikuj została napisana przez przez Lang Heather. Head First. Fizyka. Edycja polska chomikuj jest książką z kategorii informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy