Head First EJB. Edycja polska (Rusz głową!) chomikuj pdf

Head First EJB. Edycja polska (Rusz głową!) chomikuj pdf

EJB (Enterprise JavaBeans) to technologia najczęściej wykorzystywana do tworzenia aplikacji opartych na komponentach. Aby ją efektywnie wykorzystywać, musisz zgłębić jej podstawowe założenia, dowiedzieć się, na jakie typy dzielimy komponenty, jak działają mechanizmy transakcji i do czego służą wzorce projektowe. Przeraża Cię to? Niepotrzebnie. Otwórz swój umysł. Poznaj technologię EJB w sposób gwarantujący jej szybkie i skuteczne opanowanie. Zapomnij o listingach liczących tysiące wierszy i długich, nużących opisach teoretycznych. Czytając książkę “Head First EJB. Edycja polska”, poznasz technologię EJB w ciekawszy sposób.

Dzięki tej książce wszystkie pojęcia związane z EJB przestaną być dla Ciebie wiedzą tajemną. Autorzy książki, wykorzystując najnowsze elementy teorii uczenia, przedstawią Ci wszystkie zagadnienia niezbędne do rozpoczęcia projektowania i tworzenia aplikacji w technologii EJB. Poznasz architekturę EJB, cykle życia komponentów entity bean, session bean i message-driven bean, CMP, EJB-QL, transakcje, bezpieczeństwo, wzorce i ogólne idee tworzenia aplikacji opartych na komponentach. Jednak, co najważniejsze, nauczysz się stosować tę wiedzę w praktyce.

W książce poruszono między innymi następujące tematy:

Architektura aplikacji EJB
Typy komponentów
Tworzenie i stosowanie komponentów session bean oraz entity bean
Powiązania pomiędzy komponentami
Połączenia z bazą danych
Komunikaty
Obsługa wyjątków w komponentach
Tworzenie mechanizmów autoryzacji
Wdrażanie aplikacji EJB

Przekonaj się, że nawet przy poznawaniu skomplikowanych technologii można się świetnie bawić.

Head First EJB. Edycja polska (Rusz głową!) chomikuj pdf

Head First EJB. Edycja polska (Rusz głową!) chomikuj pdf

Książka Head First EJB. Edycja polska (Rusz głową!) pdf była napisana przez Bert Bates. Head First EJB. Edycja polska (Rusz głową!) czytaj online jest pozycją z gatunku informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy