Budowa robotów dla początkujących. Wydanie III pdf chomikuj

Budowa robotów dla początkujących. Wydanie III pdf chomikuj

Samodzielne budowanie robotów wydaje się czymś bardzo trudnym, wymagającym imponującej wiedzy z tak skomplikowanych dziedzin, jak fizyka, informatyka czy elektronika. Warto wiedzieć, że to nie do końca prawda. Robotyka może być niezwykle inspirującą pasją, pozwalającą obudzić w sobie ducha prawdziwego wynalazcy, a zrozumienie teoretycznych podstaw najszybciej rodzi się w procesie samodzielnego budowania robota. Sprawdź sam!

Niniejsza książka stanowi doskonałe wprowadzenie do amatorskiego budowania robotów. W poszczególnych rozdziałach przedstawiono kolejne etapy budowy prostego robota i uzupełniono je o charakterystykę poszczególnych komponentów oraz opis ich funkcjonowania. Znajdziesz tu przydatne tabele z danymi, wskazówki dotyczące rozwiązań konstruktorskich, a także niezbędne podstawy teoretyczne — dzięki temu nie trzeba martwić się brakiem wiedzy. Po przeczytaniu tego podręcznika będziesz mógł zabrać się za bardziej skomplikowane projekty!

Najważniejsze zagadnienia omówione w książce:

przygotowanie miejsca pracy, narzędzi i komponentów
zasady bezpiecznej pracy podczas budowy robota
funkcje poszczególnych części robota
montowanie podzespołów robota i kontrola ich działania
uruchomienie i dalsze rozwijanie robota
druk 3D jako technologia tworzenia elementów konstrukcyjnych robota

Obudź w sobie wynalazcę, złap lutownicę i zbuduj robota!

David Cook — prowadzi popularny serwis RobotRoom.com i jest autorem ponad setki artykułów dotyczących oprogramowania, elektroniki i budowy maszyn. W przeszłości, jako programista, napisał popularną serię gier RPG TaskMaker. Kierował też pracą zespołów tworzących aplikacje dla platform Motorola, SmartSignal i GE. Jest autorem Copper Connection — aplikacji przeznaczonej do tworzenia projektów drukowanych płytek obwodów. Obecnie Cook zajmuje się inżynierią oprogramowania w firmie Microsystems.

Budowa robotów dla początkujących. Wydanie III pdf chomikuj

Budowa robotów dla początkujących. Wydanie III pdf chomikuj

Książka Budowa robotów dla początkujących. Wydanie III chomikuj została napisana przez przez David Cook. Budowa robotów dla początkujących. Wydanie III czytaj online jest pozycją z kategorii informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy