Bóg w ciemnościach chomikuj pdf

Bóg w ciemnościach chomikuj pdf

Nasze życie duchowe jest często jałowe i letnie, nie czujemy kontaktu z Bogiem, którego Biblia opisuje jako ogień pochłaniający. Nie rozumiemy również sensu cierpienia, zwłaszcza uczucia duchowej ciemności. Odpowiedzią na oba te problemy jest namiętność przekonuje Susan Pitchford. W swojej książce Bóg w ciemnościach autorka bada dogłębnie dwa oblicza namiętności: pragnienie, wzajemne zauroczenie pomiędzy duszą a Bogiem; oraz cierpienie, zwłaszcza poczucie zagubienia i smutku, gdy okazuje się, że znaleźliśmy się w mroku. Często błędnie interpretujemy ten czas, zakładając, że zawiedliśmy Boga i On nas opuścił.

Ciemność nie jest znakiem, iż zostaliśmy porzuceni, lecz zaproszeniem do wejścia w większą i intymniejszą zażyłość z Bogiem, który nas pragnie. O ile to zrozumiemy, nie będziemy musieli bać się ciemności, i gdy nastanie noc, poczujemy, jak Pan czule bierze nas w ramiona.

Susan Pitchford wykłada socjologię na University of Washington; jest członkiem Trzeciego Zakonu anglikańskiego Towarzystwa Świętego Franciszka. Napisała Following Francis: The Franciscan Way for Everyone oraz Identity Tourism: Imaging and Imagining the Nation. Mieszka w Seattle z mężem, Bobem Crutchfieldem.

Bóg w ciemnościach chomikuj pdf

Bóg w ciemnościach chomikuj pdf

Książka Bóg w ciemnościach czytaj online została napisana przez przez Pitchford Susan. Bóg w ciemnościach chomikuj jest książką z kategorii religia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy