Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II chomikuj pdf

Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II chomikuj pdf

Warto dobrze zrozumieć działanie łańcucha bloków. Ta nowatorska technologia intryguje badaczy, technologów i świat finansjery. Najlepiej jest znana z powiązań z bitcoinem i innymi kryptowalutami, jednak to rozwiązanie ma wielkie znaczenie również w finansach, administracji, multimediach i wielu innych branżach. Przejrzyste i kryptograficznie bezpieczne przechowywanie niemodyfikowalnego zapisu transakcji jest właściwością, która decyduje o wielkiej atrakcyjności łańcucha bloków. Bez wątpienia warto dobrze zaznajomić się z tą technologią i nauczyć się wykorzystywać ją w praktyce.

Ta książka jest zaktualizowanym i uzupełnionym wydaniem świetnego przewodnika po świecie blockchaina; skorzysta z niej zarówno programista, jak i prezes konstruujący strategię swojej firmy. Znalazło się tu wyczerpujące omówienie technicznych podstaw łańcuchów bloków i systemów rozproszonych. Przedstawiono mechanizmy związane z kryptowalutami i pisaniem aplikacji wykonywanych w zdecentralizowanej maszynie wirtualnej w łańcuchu bloków Ethereum. Pokazano też inne rozwiązania z tego obszaru, w tym biznesowe platformy łańcuchów bloków rozwijanych w ramach projektu Hyperledger. Okazuje się, że technologia ta znakomicie uzupełnia internet rzeczy, a zwiększanie skalowalności łańcucha bloków daje nowe, fascynujące możliwości.

W tej książce:

podstawy przetwarzania rozproszonego, decentralizacja procesów i systemów
wprowadzenie do kryptografii i sieci bitcoina
techniczne zagadnienia związane z Ethereum i inteligentnymi kontraktami
wprowadzenie do Web3 i do projektu Hyperledger
informacje o zastosowaniu łańcucha bloków w różnych dziedzinach
aktualne prognozy o przyszłości technologii łańcucha bloków

Blockchain: w sieci węzłów rozproszonych nigdy nic nie zaginie!

Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II chomikuj pdf

Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II chomikuj pdf

Książka Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II pdf była napisana przez Bashir Imran. Blockchain. Zaawansowane zastosowania łańcucha bloków. Wydanie II czytaj online jest książką z gatunku informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy