AutoCAD. Profile hutnicze pdf chomikuj

AutoCAD. Profile hutnicze pdf chomikuj

W niniejszej ksiżce opisano programo Profile, który jest aplikacją LISP-ową dla AutoCAD-a, umożliwiającą rysowanie profili hutniczych w różnych widokach i przekrojach. Przejrzysta struktura okien dialogowych tego programu pozwala na wybór wielkości profilu wielkości profilu, widoku (przekroju), materiału, ustalanie długości – liczbowo lub na ekranie, sposobu rysowania – z obrotem, osiami, blokiem opisu, kekstem opisu. W oknie dialogowym wyświetlana jest profilu, uaktualniana na bieżąco wraz ze zmianą jego długości i wielkości.
Wszystkie dane zawarte w oknie dialogowym wyboru: oznaczenie i wielkość profilu, materiał, długość i masa, przenoszone są do bloku i tekstu opisu, a stąd do odnośnika z numerem pozycji i listy części.
Program pozwala na półautomatyczne pozycjonowanie rysunku i automatycznie generuje listę części, uwzględniając ich masę, ilość i masę sumaryczną listy.
Dołączona do książki aplikacja pozwala na opis prętów okrągłych, kwadratowych, sześciokątnych, płaskowników i rur okrągłych. Profile rysowane i opisywane są według norm PN, DIN lub Euronorm.
Doskonała pozycja dla wszystkich konstruktorów, inżynierów oraz studentów, wykorzystujących w swej pracy profile hutnicze.

AutoCAD. Profile hutnicze pdf chomikuj

AutoCAD. Profile hutnicze pdf chomikuj

Książka AutoCAD. Profile hutnicze chomikuj była napisana przez Stefurak Wiktor. AutoCAD. Profile hutnicze pdf jest pozycją z gatunku informatyka, matematyka.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

You might like

© 2023 BloodWritten.pl - WordPress Theme by WPEnjoy