Tom Hanks wzruszony Fiatem 126p

To wspaniały przykład inicjatywy, która daje tyle radości i wzajemnego ciepła. W sieci natrafimy na zdjęcia słynnego, hollywoodzkiego aktora pozującego przy polskim maluchu. Mieszkańcy Bielska –Białej postanowili sprezentować aktorowi małego Fiata i urządzili wielką zrzutkę. Uzbierali blisko 10 tysięcy złotych. Samochód ostatecznie dla Toma Hanksa kupił Rafał Sonik, nasz słynny kierowca rajdowy.

Uzbierane pieniądze zostały przekazane na Szpital Pediatryczny. Tom Hanks lada dzień otrzyma swój prezent, ale już serdecznie podziękował swoim fanom i obiecał przekazać na szpital taką sumę pieniędzy, jaką zebrali uczestnicy zrzutki. Z niecierpliwością czekamy, aż w sieci pojawi się filmik ukazujący Toma Hanksa cieszącego się swoim prezentem. Otrzyma on bowiem Fiata 126p za 8,500zł. Jest to egzemplarz kolekcjonerski w nienagannym stanie.

Cóż więcej dodać? To piękna inicjatywa, która powoduje dużo uśmiechu, ale też dużo dobra. Jeśli Tom Hanks dotrzyma słowa, to konto Szpitala Pediatrycznego w Bielsku- Białej powiększy się o dodatkowe 20 tysięcy złotych.

Podziel się swoją opinią!

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *